środa, 21 grudnia 2011

TAG Ready for Christmas and Wish list (prezentów ) :)

Zostałam otagowana przez  KajaMakefashion ling do bloga :) http://kajamakefashion.blogspot.com/

 
Ulubiony świąteczny film: Na pewno Kevin sam w domu i Nowym Jorku! Co jeszcze uwielbiam to film „Święta Last Minute”. Jako dziewczynka, oglądałam kiedyś jeszcze taką bajeczkę (tytułu nie pamiętam), która leciała zawsze przed południem 24 grudnia, o dzieciach z domu dziecka, które musiały idealnie sprzątać i słuchać się swojego opiekuna, który nigdy nie lubił i nie obchodził świąt! Wzruszająca bajka, ale taka która podnosiła człowieka na duchu, bo na finiszu ślicznie się kończy ! 
Obrazek z internetu http://www.filmweb.pl/Swieta.Last.Minute
Ulubiony świąteczny kolor: Hm mm, chyba kolor złoty. Dlatego że choinka i stół w moim domu zawsze ustrojone są w kolorze złotym.

Ubierasz się odświętnie czy spędzasz święta w piżamie? Na kolacje ubieram się odświętnie (w tym roku ubieram marynarkę i spodnie eleganckie w kolorze szarym z H&M, mój nowy zakup), potem idę na Pasterkę i jak wracam to w piżamkę.

Jeśli w tym roku mógłbyś/mogłabyś dać prezent jednej osobie to kto by to był? Siostrze, kłócimy się itd. ale zawsze mogę na nią liczyć.

Otwierasz prezenty w Wigilię czy świąteczny poranek? W wigilię po kolacji. Moja mama chciała wprowadzić zwyczaj odpakowywania prezentów do Bożego Narodzenia, ale kiedy pojawił się mój mały siostrzeniec jest to nie możliwe!

Czy kiedykolwiek zbudowałeś/zbudowałaś dom z piernika? Nie.

Co lubisz robić podczas przerwy świątecznej? Hm mm pewnie będę sprzątać i się uczyć sesja zimowa na studiach zbliża się wielkimi krokami!

Jakieś świąteczne życzenia? Jest ich tak dużo, że dnia zabraknie zanim je wypisze :D

Ulubiony bożonarodzeniowy zapach? Zapach mandarynek, pomarańczy i to może śmieszne, ale uwielbiam zapach cukierków wyjmowanych z papierka !

Ulubione świąteczne jedzenie: Krokiety z kapustą, ryba po grecku, śledzie po kaszubsku, keks :D, sałatka owocowa. Ach… jeszcze tylko 3dni.


Wish list - prezenty świąteczne.

1.   Lakiery z China Glaze. Moje marzenie już od prawie roku.
obrazek pochodzi z internetu

2.  
MAC, Studio Finish Concealer SPF 35 (Korektor do twarzy w kremie)
Obrazek z internetu

3.  
Christian Dior, Diorskin, Forever Fluid
Obrazek z internetu

4.  
Kamera Canon LEGRIA HF M406
Obrazek z internetu

To chyba póki co tyle. Wpisałam wyżej rzeczy, które chodzą za mną od roku a nawet ponad roku. Wiem, że małymi krokami kiedyś kupie te rzeczy; 
Życzeń Wam jeszcze nie składam bo napewno jakaś notka się jeszcze pojawi. 
Taguje Wszystkich, którzy chcą podzielić się z Nami swoją listą prezentów :) 
pozdrawiam

4 komentarze:

  1. Lakiery z China Glaze też chętnie bym wupróbowała

    OdpowiedzUsuń
  2. Korektor Mac, chętnie by wypróbowała.

    OdpowiedzUsuń